user_mobilelogo

Chcesz zmienić swój look, lub zwyczajnie masz dość, że każdy kosmyk układa się w inną stronę i nie wiesz jak to ogarnąć...Sprawdź najnowsze propozycje fryzur wiosna/lato 2018!

 

W 2018 roku platynowy blond z odrobiną zimnego złota wciąż będzie na liście modnych odcieni koloryzacji włosów.

Zabieg ten polega na pozbywaniu się pigmentu, który zawierają nasze naturalne włosy, dlatego pamiętaj że odbarwienie włosów na tym poziomie musi być wykonane przez profesjonalistę. Choć efekt jest zaskakujący, to rozjaśnianie ma też swoje wady.

Fryzura jest bardzo ważnym elementem ubioru, dlatego szykując się na karnawałową zabawę weź pod uwagę całą swoją kreację, oceniając czy wszystko razem będzie tworzyło zgraną całość.

Ze zjawiskiem elektryzowania się włosów mamy do czynienia głównie w okresie jesienno - zimowym.

Moje wieloletnie doświadczenie i codzienna praca w salonie pokazały mi jak ważna jest dla Was pielęgnacja włosów. Klientki często pytają mnie jak o nie odpowiednio zadbać,  by wyglądały na zdrowe i silne. Chciałbym się podzielić z Wami kilkoma domowymi przepisami regeneracyjnymi.

 

Pewnie zastanawiacie się, czym się zajmuję i kim tak naprawdę jestem. Na początek opowiem Wam jak rozpoczęła się moja przygoda z fryzjerstwem.

Znajdź nas