user_mobilelogo

Pewnie zastanawiacie się, czym się zajmuję i kim tak naprawdę jestem. Na początek opowiem Wam jak rozpoczęła się moja przygoda z fryzjerstwem.

 

 

post1

fot. Ewa Mezglewska 

 

Pochodzę ze Śląska i właśnie tam, całkiem przypadkowo odkryłem swoją pasję. Była to zabawna historia - mój kolega chciał samodzielnie się ostrzyc maszynką elektryczną. Niestety nie wychodziło mu i poprosił mnie o pomoc. Nie wiem jak to się stało, ale udało się, a efekt był zadowalający. Ta sytuacja zainspirowała mnie i pokazała mi drogę jaką powinienem podążać.

 

W późniejszych latach uczęszczałem na wiele kursów, szkoleń, zdobyłem ponad 50 certyfikatów i dyplomów branżowych. Dzięki pierwszym miejscom, które zająłem w licznych konkursach, nie musiałem przystępować do egzaminu czeladniczego, tak jak inni uczniowie. Ciągłe dążenie do poszerzenia wiedzy, pozwoliły mi uzyskać tytuł mistrza we fryzjerstwie. 

 

Moim ogromnym marzeniem, które udało się spełnić było stworzenie salonu, który potrafi sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającym Klientom. Dziś miejsce, w którym rozwijam swoją pasję i pracuje na co dzień znajduje się w Warszawie, niedaleko Łazienek Królewskich.

 

Zapraszam do śledzenie mojego bloga wszystkich zainteresowanych tematyką włosów.

Znajdź nas