user_mobilelogo

Chcesz zmienić swój look, lub zwyczajnie masz dość, że każdy kosmyk układa się w inną stronę i nie wiesz jak to ogarnąć...Sprawdź najnowsze propozycje fryzur wiosna/lato 2018!

W sezonie wiosna/lato 2018 każdy mężczyzna znajdzie dla siebie propozycję idealnej fryzury. Przede wszystkim królować będą eleganckie pasma zaczesane na bok, fryzury z przedziałkami oraz uczesania kryjące zakola pod grzywką.

Jeśli cenisz sobie klasyczny wygląd najlepszym rozwiązaniem będzie dłuższa góra zaczesana na jeden bok, zgodnie z ich kierunkiem układania się, a boki zaczesane do tyłu. Jest to propozycja ponadczasowa i nie wymaga większej stylizacji. Idealna w każdej okoliczności, od wyjścia ze znajomymi, po biznesowe spotkanie. Aby optycznie wyszczuplić twarz i dodać wzrostu zalecane jest zaczesanie góry do tyłu.

Zwolenników nieco krótszy fryzur może zainteresować wycieniowanie górnych pasem i mocne wygolenie boków (ale nie na zero). Sprawdzi się u mężczyzn w każdym wieku oraz doskonale podkreśli rysy twarzy. Nie wymaga większej stylizacji, ale zachowanie odpowiedniej długości, kształtu i estetyki fryzury może wymagać częstszych wizyt w salonie fryzjerskim (w zależności od tempa porostu włosów).

A co z zakolami?

Na nie również znajdzie się sposób, wybierając dłuższe pasma z grzywką, które będą zasłaniać przerzedzone miejsca. Pozwoli nam to zachować młodzieńczy wygląd. W stylizacji postawmy przede wszystkim na naturalność, potargane przez wiatr i nieidealne zdecydowanie będą wyglądać najlepiej.

Dla mężczyzn lubiących dłuższe włosy świetnie sprawdzi się fryzura z cieniowaną grzywką na bok. Może być wystylizowana na bok, lub do góry. W tej wersji najlepiej prezentują się gęste pasma. Wybierając tę propozycję należy jednak pamiętać, że dłuższe włosy będą wymagały systematycznej pielęgnacji. 

 

Pamiętaj, że przy wyborze idealnej propozycji fryzury, nie można kierować się tylko modą. Weź również pod uwagę takie aspekty jak: rodzaj włosów, kształt twarzy, ich gęstość, itd.

Znajdź nas